Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km)

1,008.00 730.00

Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km)

P/N: DMC-810SC Warranty: 2 Years Manufacturer: D-LINK
Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km)
יצרן Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km)

רכישה של מחשב במחיר נמוך

שירות רציני כזה עדיין לא ראיתם
אנחנו תמיד עושים מאמץ להביא לכם את פרוצדורת הקנייה הכי טובה בישראל.
בחברת MamaStock אנו אנחנו מבטיחים לעלויות הכי זול אשר בנמצא, תוכלו לברר מולנו .

קטגוריה:

תיאור

באתר זה מציעים לכם למצוא מחשב וחומר למחשב במחיר הזול בשוק.
Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km)

  • העלויות והתעריפים הכי זולים בארץ, באחראיות מלאה שלנו!
  • מחשבים שולחניים ומחשבים ניידים, הדגמים הכי חדשים
  • טיפול בצורכי המשתמש באופן נכון, ארך אפיים ובמקצוענות
  • משלוח באופן חינמי ברחבי המדינה


אתם יכולים לאסוף באתרנו ובחברה שלנו MamaStock מחוייבים להביא לכם את השירות והעלות המושכים ביותר.
Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km)
בואו לקבל הצעה ותיקה, הרימו טלפון רק היום:
החדשות הטובות הן שהרי אנו עובדים בזמן זה 17 שנה. בגלל זה, יש ברשימותנו קבוצת קליינטים מקיף אשר שומר לנו אמונים ושמח לשוב ולקבל מענה.
כמה עולה מיחשוב גיימרים בבית העסק שבבעלותנו?
מחשבים של gaming בעלי מוניטין של יוקרתיים מהרגיל.
במצב בו תהיו בחנויות מסך אצלנו, תתפסו ש מחשב עבור gamers בעלות של חמשת אלפים שקלים חדשים ולא פחות מכך.
כמובן שבקלות אפשר להגיד שזה מחיר יקר ממש, אבל חדשות טובות: ישנן אלטרנטבות.
כאן תתפסו עלויות נוחות למחשב, ערכת gaming וכל הפריטים והציוד שבא יחד עם זה.
הסיבה לכך פשוט: באתר זה מעבידים עובדים סבלניים וחרוצים לגמרי. יחד עם זאת, אפשר לומר שזה עובדים שיודעים את החומר, ויבינו איך לטפל בכל צורך שיש לכם במצב בו תהיו מעוניינים בעזרה מסוג כזה או אחר.

מידע נוסף

מק"ט

אחריות

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km)”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *