GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power)

264.00 191.00

GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power)

P/N: DEM-310GT Warranty: 3 Years Manufacturer: D-LINK
GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power)
יצרן GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power)
Fiber Connector: LC Single / Multi Mode: Single Mode
רכישת מסכים במחיר הכי משתלם

סוג חיבור אופטי: LC Single / Multi Mode: Single Mode
מענה טוב כזה עדיין לא יצא לכם להכיר
בחברת MamaStock בכל הסיטואציות משתדלים להפיק עבורכם את חויית הצריכה המושלמת באזור.
אנו נותנים אל המילה שלנו לתעריף הטוב ביותר שישנו, ניתן לבדוק אותנו ולבחון.

קטגוריה:

תיאור

באתר זה מפצירים בכם לחפש מסכים וחומר למחשב בעלויות המצוינות בשוק.
GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power)

  • העלויות והמחירונים הכי זולים בארץ, באחראיות מלאה שלנו!
  • מחשבים שולחניים ומחשבים מתניידים, המודלים והגירסאות אשר יצאו רק עכשיו
  • מענה לרצונות הלקוח באופן מהיר, מאופק ובאופן מקצועי
  • שליחה ללא תשלום בכל רחבי המדינה


אפשר לחפש אצלנו ואנחנו מתחייבים להפיק בשבילכם את השירות והעלות האטרקטיביים ביותר.
GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power)
קבלו הצעה הוגנת ותיקה, חייגו ברגע זה:
סיבה למסיבה: אנו עוסקים בזה במשך כבר 2 עשורים. מפני זה, יש לנו מניפת קליינטים נרחב ששומר לנו אמונים ואוהבים להגיע ולהשיג מענה.
מהי עלות מחשוב גיימינג בבית העסק שתראו אצלנו?
מחשבי גיימרים בעלי מוניטין של עולים יותר כסף מהרגיל.
במקרה ותגיעו לחנויות מיחשוב במדינה, יובהר לכם ש מחשב נייח לגיימרים מתומחרים ב- חמשת אלפים ₪ לכל הפחות.
מן ההיגיון שזהו מחירון גבוה נורא, ואף על-פי כן, לשמחתכם, ישנה אלטרנטיבה.
כאן תתפסו עלויות נוחות למחשב נייח, איבזור משחקים וכל החפצים והציוד הנלווה.
ההצדק לזה פשוט: הננו מהווים בית לעובדים סבלנים וחרוצים נורא. בנוסף, אלה מקצוענים שיודעים את החומר, ויהיה להם הבנה איך לפשט לכם את החיים במקרה ותזדקקו לשירותים איזו שלא תהיה.

מידע נוסף

מק"ט

אחריות

סוג חיבור אופטי

Single / Multi Mode

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power)”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *