GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode)

242.00 175.00

GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode)

P/N: DEM-302S-BXD Warranty: 3 Years Manufacturer: D-LINK
GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode)
יצרן GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode)
Fiber Connector: LC Single / Multi Mode: Single Mode
קניית מחשב בזול מאוד

סוג חיבור אופטי: LC Single / Multi Mode: Single Mode
מענה מומלץ כדוגמת זה טרם יצא לכם לראות
באתר זה לעולמים עושים את המקסימום להעניק בשבילכם את פרוצדורת הקנייה המושלמת בארץ.
בחברת MamaStock נותנים אל המילה שלנו לעלות הנוח והמשתלם ביותר בישראל, אפשר לבחון מולנו ולבדוק.

קטגוריה:

תיאור

בחברת MamaStock אנו קוראים לכם לחפש מסכים וציוד למחשב בעלות הזולה במשק.
GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode)

  • העלויות והמחירונים הטובים ביותר אצלנו, באחריות!
  • מחשבים שולחניים ומחשבים ניידים, הדגמים שיצאו זה עתה
  • טיפול בצורכי הלקוח באופן אדיב, מאופק ובמקצוענות
  • שליחות בחינם בכל רחבי הארץ


אפשר לקנות כאן ובחברה שלנו MamaStock מבטיחים להעניק בשבילכם את השירות והתשלום הנמוכים ביותר.
GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode)
להשגת הצעה נפלאה, אנחנו בטלפון, התקשרו ברגע זה:
חדשות טובות: בחברת MamaStock מוציאים זאת לפועל לאורך המון שנים. מפני זה, יש מאחורינו רשימת קליינטים מקיף שאוהב אותנו ומבסוטים להגיע חזרה ולקבל טיפול.
מהי עלות מחשוב משחקים בחנויות שיש אצלנו באתר?
מחשבי משחקים בעלי מוניטין של בלתי זולים מן המחירון.
במידה ותגיעו לעסקי מחשב נייח בארץ, תתפסו ש מחשוב בשביל gamers עולים חמשת אלפים שקל לפחות.
אין ספק שזה למעשה תעריף גבוה לגמרי, עם זאת, החדשות הטובות הן שישנו פיתרון.
אצלנו תגלו עלויות הוגנות יותר למסך, חומרי משחקים וכל הציוד הנלווה.
ההצדק לזה לא מסובך: הרי אנו מעסיקים פועלים בעלי אורך רוח ולהוטים לעבודה עד-מאוד. ד"א, אלו עובדים אשר יודעים את העבודה, ויהיה להם הבנה איך לעשות לכם חיים קלים במקרה ותצטרכו סיוע כזו או אחרת.

מידע נוסף

מק"ט

אחריות

סוג חיבור אופטי

Single / Multi Mode

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode)”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *